Рашистів вибили з Миколаєва, окупанти біжать до Херсону

Збройні сили України захопили багато ворожої техніки під час боїв за Миколаїв

Українська армія повністю вибила окупаційні війська з Миколаєва та заволоділа великою кількістю ворожої техніки. Противник у хаотичному порядку біжить у бік Херсона. Про це розповів голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім у своєму Telegram-каналі, передає DROBRO.

“Сьогодні все поки що йде дуже добре. Наваляли купу техніки. Хлопець із зенітної установки чотири вертольоти поклав, “сушка” впала, пілота взяли, і купа всього, що я не можу розповідати”, – заявив чиновник.

За словами Кіма, загарбники вибиті не лише з міста, а й із військового аеродрому Кульбакіно. На жаль, є втрати серед українських військових та мирного населення. Зокрема, окупанти вбили єгеря та його сина, коли відступали. Голова облдержадміністрації уточнив, що наразі у Миколаєві немає жодної ворожої техніки, місто під надійним захистом. “Подяка величезна військовим. Сьогодні насипали чудово, злагоджено та ефективно”, – додав чиновник.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »