Рашисти блогосфери шукають порятунку по всьому світу після обмеження роботи TikTok на болотах 

Популярні TikTok-блогери мордора змушені шукати нестандартні рішення після того, як ця китайська соцмережа заборонила громадянам ерефії завантажувати новий контент та вести прямі трансляції.

Проблема ускладнюється тим, що тіктокерам неможливо викладати ролики навіть за допомогою VPN-сервісів, що дозволяють обходити блокування, передає DROBRO.

Таким чином, блогери сьогодні активно шукають людей з інших країн, які публікували б їхнє відео.

“Ерефійцям заборонено викладати відео в “Тік Ток” навіть з-під VPN, і тепер блогери шукають обхідні шляхи. Наприклад людей, які живуть у США, щоб вони викладали відоси звідти. Таку роботу оцінили в 5000 рублів (60 доларів) за 1 клієнта” , – пише Телеграм канал DroBro7/24.

У пості наводиться оголошення одного з тиктокерів, в якому він визначає вимоги для кандидатів на таку роботу.

Вимоги: – телефон із сім-картою; – можливість зареєструвати на свій номер обліковий запис в TikTok; – публікація 2-3 відео у TikTok на день. Все відео надсилатимемо заздалегідь, там немає нічого такого, стандартні танці та тренди TikTok. Від вас нічого не потрібно, лише публікувати ролики.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »