Так звані “кадировці” використовують рашистське м’ясо як прислугу у війні в Україні

У Мережу потрапило нове відео про “геройства” в Україні особистої армії глави Чечні Рамзана Кадирова. Воно викликало сильний резонанс. Нашумілий ролик доступний на Telegram-каналі DroBro7/24.

Відео знято, ймовірно, на території України, яка опинилася тимчасово під контролем орків. У ньому відображено, як дві свинособаки заряджають міномет, після чого дають мотузку в руки “кадировцю”, що поруч стоїть, щоб він на камеру зробив постріл.

“Бравий чеченський вояка”, випустивши снаряд по українській землі, радісно кричить: “Аллаху акбар”.

Відео 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

У Мережі були шоковані тим фактом, що “кадировці” настільки не підготовлені до війни, оскільки без сторонньої допомоги не можуть використати навіть таку примітивну зброю, як радянський міномет.

Проте більшість коментаторів збентежив інший момент: те, як “прислуговують” рашисти військовим Кадирова. Вони порівнюють солдатів Путіна з “рабами”. Зазначимо, що “кадировці” війну в Україні використовують для свого особистого піару. На передову ці вояки не сунуться, воліючи відсиджуватися на другій, а то й третій лініях фронту, знімаючи “героїчні” ролики в TikTok про “перемоги” над порожніми будинками та світлофорами.

За це “кадирівців” українці прозвали “TikTok-військами”. Інформацію про це підтверджує не лише українська сторона, а й самі орки, наприклад диверсант рф стрєлков.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »