Стаття Путіна

Стаття президента РФ Володимира Путіна в Die Zeit – це пропозиція Європі, він хоче обіграти США, вважає Олексій Голобуцький

Гучна стаття президента РФ Володимира Путіна на сайті німецького видання Die Zeit – це його велика пропозиція Європі. Таку думку висловив у своєму блозі в Telegram український політтехнолог Олексій Голобуцький, передає DroBro.

Стаття під назвою “Бути відкритими, незважаючи на минуле” була приурочена до 80-ї річниці нападу гітлерівської Німеччини на Радянський Союз. У ній Путін не посоромився викласти неправдиві факти, наприклад, про Другу світову війну, про Майдан в Україні.

Стаття ПутінаОсобливо експерта здивували слова Путіна про “єдиний простір співробітництва і безпеки від Атлантики до Тихого океану”.

“Ніби ніхто не в курсі реалій про ті “простори безпеки”, які Московія створила в Грузії, Україні та Молдові”, – зазначив Голобуцький.

Він упевнений, що стаття – це результат женевської зустрічі Путіна з американським колегою Джозефом Байденом.

“Путін зрозумів завдання президента США – шляхом компромісів і поступок європейським країнам створити політичний антиросійський альянс … Він у відповідь вирішив не шукати хитрих ходів і перти буром – відверто пропонує Європі зовсім інше”, – висловив думку політтехнолог.

З його слів, Путін пропонує європейцям не йти проти нього, натомість обіцяючи міцне співробітництво. “Зараз Європа фактично стала” вигідною нареченою “”, – написав блогер. На його думку, спроби Москви отримати згоду європейців безглузді, так як вона сьогодні не може змагатися з конкурентом в особі Сполучених Штатів.

“Ніякі поклади вуглеводнів і діамантів з золотом не допоможуть. Це просто сировина … Зараз ключовими є технології. А це ресурси США. І то, чого у Росії немає”, – написав Голобуцький. Він упевнений, що це змагання заздалегідь програне московитами, і на Заході це розуміють. “Тому Байден спокійно грає” в довгу “. А Путін намагається видурити якісь преференції в найближчій перспективі”, – констатував політтехнолог.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *