ворог

Екс-нардеп Володимир В’язівський опублікував частину особистого листування з призером Олімпіади Дмитром Грачовим, де спортсмен образив українську мову

Нападки на українську мову не припиняються. На цей раз відзначився уродженець Львова, який завоював “бронзу” на Олімпіаді – 2004, Дмитро Грачов. Під час листування з екс-парламентарієм Володимиром В’язівський він негативно висловився про державну мову і зажадав не спілкуватися з ним на ній. Про хамські словах лучника В’язівський повідомив в Facebook, підкріпивши звинувачення скріншотом листування зі спортсменом. Все сталося під час обговорення чоловіків щодо грошового боргу.

“Чи варто запрошувати на урочистості з нагоди Незалежності олімпійців, які в приватному спілкуванні зневажають Україну, українську мову? Чи варто таких олімпійців допускати до тренувань дітей?” – задався питанням екс-нардеп.

Нижче наводиться те, що прозвучало під час обговорення боргу. Судячи з частини листування, політик спілкувався українською мовою, а його співрозмовник зажадав говорити з ним “нормально”: “На псячій мові не спілкуюся. По-рюскі говори, а не по-псячому”.

ворог

При цьому лучник ображав не тільки В’язовського, а й членів його родини. Частина з його слів можна розцінити як погрозу. Зокрема, Грачов пише, що збирається знайти дружину і сина співрозмовника і передати “привіт” через них.

Поки спортсмен не прокоментував свої повідомлення.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *