Лави батальйону небесних військ поповнив 26-річний стебничанин Микола Журавчак

Воїн народився 14 травня 1998 року у місті Стебник. Навчався та завершив місцеву гімназію №7. Опісля здобував освіту на історичному факультеті ДДПУ імені Івана Франка. Відтак, навчався на економічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка.

Із повномасштабним вторгненням окупанта залишив навчання та з перших днів війни пішов служити добровольцем на фронт. Був старшим стрільцем-оператором механізованого відділення 2 механізованого взводу 1 механізованої роти в/ч А 4123.

27 травня під час виконання військових завдань захисник отримав важкі поранення. Був скерований в госпіталь ім. Мечнікова в м. Дніпрі. Однак, від отриманих травм, воїн помер.

Парастас за воїном Миколою Журавчаком відбудеться сьогодні, 1 липня, о 17:00 год. у капличці на вул. Пекарській, 52 у місті Львів.

Похорон розпочнеться завтра, 2 липня, об 11:00 год. у гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла, що на вул. Театральна, 11 у Львові.

Поховають захисника на Марсовому Полі.

2 липня о 7:30 у храмі св. Архистратига Михаїла у Стебнику відслужать парастас за воїном. Після парастасу о 8:00 год. від храму у Стебнику будуть виїжджати автобуси на похорон.

Вічна пам’ять Герою України!

Від admin