Глава Татарстану Рустам Мініханов після прильотів українських БПЛА по заводах в республіці публічно визнав слабкість системи ППО в Росії

Російська армія не в змозі захистити військові та енергетичні об’єкти країни від ударів українських дронів.

Це публічно визнав Татарстану Рустам Мініханов, виступаючи на республіканському форумі з енергетики 3 квітня, повідомляє DROBRO. Коментуючи успішний удар українських дронів по військовому заводу та НПЗ у Татарстані, Мініханов закликав голів місцевих підприємств не сподіватися на російську протиповітряну оборону, зайняту агресією проти України. Він порадив їм самим потурбуватися про власну безпеку.

“Прокиньтеся, хлопці, ніхто вас не захистить, крім себе… Не треба чекати, що спрацює протиракетна оборона (…). Ми повинні вирішувати самотужки, кожне підприємство, (…), кожне місто”, – заявив голова Татарстану.

Контекст

Рано вранці у вівторок, 2 квітня, кілька ударних БПЛА атакували дві цілі в російському Татарстані: нафтопереробний завод “Танеко”, а також військовий завод, який будує дрони-камікадзе “Шахед”.

Особливістю цієї атаки стало те, що українські безпілотники подолали відстань 1200 км, поставивши власний рекорд. Після цього депутат Державної Думи Росії Андрій Картаполов публічно розписався у тому, що система ППО країни надто слабка для відбиття дронових атак України. Він визнав, що припинити удари українських БПЛА можна буде лише після окупації Києва, тобто ніколи.

Від admin