газ

“Газпром” зупинив експлуатацію другого газотурбінного двигуна Siemens, після чого прокачування газу обвалилося до 67 млн. кубометрів на добу (-60%)

У росії фіксуються дедалі серйозніші проблеми з відсутністю можливості підтримувати роботу газотурбінних двигунів Siemens, технічне обслуговування яких за умов санкцій росіяни неспроможні проводити самостійно.

Інформаційні агенції повідомляють, що “Газпром” зупинив експлуатацію вже другого німецького газотурбінного двигуна, що знаходиться на компресорній станції “Портова” на березі Фінської затоки. Російський газовий монополіст офіційно підтвердив зупинку, що автоматично спричинило зниження обсягів прокачування, зробивши заяву у своєму телеграм-каналі.

Таким чином, починаючи з 16 червня, обсяг прокачування газу газопроводом “Північний потік” знизиться до 67 млн ​​кубометрів на добу. Тепер перекачування газу йтиме в обсязі 67 млн. кубометрів на добу замість планових 167 млн. (-60%). Після виведення першої турбіни постачання було скорочено до 100 млн куб.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Інформаційні агенції зазначають, що сьогодні італійська енергокомпанія Eni отримала повідомлення від рф про скорочення постачання газу приблизно на 15%. Напередодні гендиректор компанії “Оператор ГТС України” Сергій Макогон на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заявив, що мордор використовує транзит через Україну лише на 40% від запланованої потужності. За його словами, Москва продовжує газовий шантаж та тиск на Європу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »