Дрогобицькою громадою мандрує «Місто забав». Проєкт активного дозвілля для дітей організований відділом сім’ї та молоді і приурочений до Міжнародного дня гри.

«Місто забав» проходить на різних локаціях та мікрорайонах Дрогобича, а також в населених пунктах нашої громади. Так, 25 червня, свято насичених активностей та забав організували на подвір’ї навчального закладу села Нижні Гаї, повідомляє DROBRO.

На дітей чекали цікаві завдання на п’яти умовних станціях ігрового містечка. За виконання яких кожен із юних учасників мав змогу отримати символічний жетон, пише ДМР.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Завдання на станціях були найрізноманітніші – від спортивного характеру, до малюнків та асфальті, збору LEGO та пазлів, а також конструкторів. Так в насиченій атмосфері гри та дружньому спілкуванні діти виконували завдання та заробляли жетони. Під кінець свята усі жетони обміняли на подарунки: настільні ігри, мильні бульбашки, олівці, солодощі тощо.

Як наголошує керівниця відділу сім’ї та молоді ДМР Олександра Пашко – «Місто забав» і далі крокуватиме Дрогобицькою громадою. Найближча зупинка запланована 2 липня о 10:00 у селі Унятичі. Відтак «Місто забав» помандрує у Гімназію №10 (час та день буде оголошено додатково).

Загалом мета ігрового проєкту – продемонструвати дітям, що рухові ігри та активності на свіжому повітрі корисні для їхнього здоров’я, а відтак урізноманітнити час їхнього літнього відпочинку.

Від admin