Мінус 30 із 31: ППО України майстерно відбило масований наліт “Шахедів” знищивши майже всі дрони-камікадзе, якими московити вночі атакувала міста України

У ніч проти 16 грудня рашисти знову масовано атакували Україну іранськими дронами-камікадзе Shahed, відомими також під назвою “Герань”. Атака провалилася завдяки майстерності сил оборони України, передає DROBRO.

Деталі зранку оприлюднили Повітряні сили ЗСУ. Запуск БПЛА здійснювався з трьох напрямків: з мокшанського Приморсько-Ахтарська, Сіщі та Курська. Загалом було зафіксовано запуск 31 “Шахедів”, які проникали в Україну через східну та південну ділянку кордону. Вони намагалися атакувати цілі у різних галузях. У перехопленні БПЛА взяли участь військова авіація, підрозділи ППО, а також мобільні вогневі групи. Їм вдалося знищити у повітрі 30 БПЛА у 11 областях країни.

Сили оборони Півдня України уточнили, що на території їхнього контролю було перехоплено 12 ворожих “Шахедів”. “Попадань не допущено. Але уламки збитих БПЛА пошкодили адмінбудівлю та медичну установу в Херсонському районі”, – повідомили військові. Виникла пожежа, яку вдалося оперативно загасити. Обійшлося без постраждалих.

Від admin