Порошенко продав корпоративні права на «5 канал» та «Прямий»

Додаткові 10% акцій холдингу відведено під участь усього трудового колективу медіа

Через закон про олігархів, який вступив у дію учора, 7 листопада, народний депутат України Петро Порошенко продав корпоративні права на телеканали «Прямий» та «5 канал» новоствореному медіахолдингу «Вільні медіа».

Як повідомляє DroBro, про це йдеться у спільній заяві телеканалів «Прямий» та «5 канал».

«Придбання було здійснено за ринковою ціною. Значна сума угоди відображає суттєвий внесок, що родина Порошенків та пов’язані з нею компанії зробили на створення, підтримку та розвиток вільної демократичної преси. Угода передбачає розстрочку з виплати покупної ціни, розрахунки буде проведено відповідно до умов укладеної угоди.

Ми переконані, що після зміни влади демократичним шляхом Україна знову стане привабливою для іноземних інвесторів, що готові інвестувати у справжню незалежну журналістику, а “Вільні медіа” зможуть залучити іноземних інвесторів для подальшого поштовху розвитку каналів», – йдеться у повідомленні.

Додаткові 10% акцій холдингу відведено під участь усього трудового колективу медіа. Таким чином трудові колективи є найбільшим акціонером.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »