Постанову про вчинення росією воєнних злочинів та злочинів проти людства і порушення прав людини в Україні підготувала Президія Сейму

Сейм Республіки Польща рішуче засуджує воєнні злочини, злочини проти людства та акти геноциду, вчинені на території суверенної України збройними силами російської федерації, – проголошує прийнята в середу, 23 березня, резолюція про скоєння росією військових злочинів в Україні. Як інформує DROBRO з посиланням на «Польське радіо», документ прийнято шляхом акламації. Президента росії владіміра путіна оголосили військовим злочинцем.

«Сейм Республіки Польща рішуче засуджує акти тривалого насильства, воєнні злочини, злочини проти людства, акти геноциду, системні порушення прав людини та інші злочинні порушення міжнародного права, вчинені на території суверенної України збройними силами російської федерації разом із союзниками за наказом військових командувачів під безпосереднім підпорядкуванням президента владіміра путіна», – читаємо в резолюції.

«Сейм Республіки Польща закликає всі держави, які визнають суверенітет, територіальну цілісність та право на самовизначення України, всіма засобами підтримати ініціювання та проведення судових розглядів у Міжнародному суді та Міжнародному кримінальному суді, а також використовувати свої повноваження в будь-яких міжнародних організаціях, членами яких вони є, з метою притягнення до відповідальності владіміра путіна, членів Ради безпеки росії та командувачів збройними силами російської федерації за вчинення військових злочинів, злочинів проти людства, актів геноциду та системних порушень прав людини, вчинених на території суверенної України», – наголошується в резолюції.

Як зазначено, «загальнодоступні докази цих злочинів доводять визнання владіміра путіна Сеймом Республіки Польща та міжнародною спільнотою військовим злочинцем».

«Сейм Республіки Польща звертається до парламентів демократичних країн світу та до Європейського парламенту з проханням визнати владіміра путіна, членів Ради безпеки росії та командувачів збройними силами російської федерації особами, безпосередньо відповідальними за ці акти та накласти на них якнайширші санкції», – йдеться у постанові. Сейм також висловив непохитну солідарність із вільним українським народом та демократичною державою Україною».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »