Блокада перевізниками з Польщі пункту пропуску “Ягодин – Дорогуськ” на українсько-польському кордоні завершилася – рух для транспорту відкрито

Рух вантажівок на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” на кордоні Польщі та України відновлено, передає DROBRO.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву віце-прем’єра з відновлення, міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова у його Фейсбук.

За його словами, угоди вдалося досягти сьогодні, після чого рух транспорту було відкрито. У напрямку України вже проїхало 15 транспортних засобів, вони на пункті пропуску. 25 вантажівок проходять процедуру оформлення, після чого пройдуть до Польщі, заявив міністр.

Блокування вантажного пункту пропуску тривало понад місяць. Українська та польська сторона провели велику кількість переговорів, намагаючись узгодити позиції. В результаті було досягнуто згоди про відновлення руху вантажівок. Відновлення руху на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” є важливим кроком до нормалізації логістики між Україною та країнами ЄС.

Раніше журналісти повідомили, що постраждала не лише експортна частина економіки України, а й потік вантажів, необхідних українським військовим. Поляки заблокували на кордоні автомобілі, які везли в Україну комплектуючі для збирання дронів, а також медичне обладнання та ліки.

Від admin