Уряд Польщі достроково розриває угоду на постачання російського газу газопроводом Ямал – Європа

Уповноважений уряду Польщі у справах стратегічної енергетичної інфраструктури Петро Наїмський заявив, що уряд Польщі достроково розриває угоду на постачання мокшанського газу газопроводом “Ямал”. Інформацію на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter сьогодні підтвердила міністр клімату Польщі Ганна Москва.

“Агресія Росії проти України підтвердила правильність наміру польського уряду стати повністю незалежним від російського газу. Ми завжди знали, що “Газпром” не є надійним партнером”, – заявила міністр.

Експерти зазначають, що Польща на сьогоднішній день є найбільш захищеною країною щодо постачання газу до Європи. Варшава почала рухатися у бік ліквідації залежності від російського газу приблизно 4 роки тому і за цей час збудувала інфраструктуру, достатню для реалізації цього завдання,передає DROBRO.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Опорними точками цієї структури є термінал у Свиноуйсьці та інтерконектор у Литву, що дозволяє отримувати газ із плавучого литовського терміналу. Тепер основні зусилля будуть зосереджені на завершенні будівництва трубопроводу BalticPipe, а в майбутньому поляки розраховують на постачання газу від чотирьох СПГ-терміналів, що будуються, на її узбережжі. Проте навіть зараз базові потреби Польщі вже задоволені наявною інфраструктурою, що дозволило Варшаві піти на розрив контракту з “Газпромом”. Росія продовжує втрачати постачання газу, стикаючись із серйозною проблемою: у Москві доведеться знижувати видобуток. Раніше постачання газу припинилося до Фінляндії та Болгарії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »