Президент Туреччини звинуватив росію та США в недотриманні раніше досягнутих домовленостей

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган оголосив про початок нової військової операції турецької армії у північних районах Сирії. Примітно, що вона збіглася з війною в Україні та як наслідок обмеженими можливостями Кремля задіяти свої військові сили в інших куточках земної кулі.

Турецький лідер звинуватив Москву та Вашингтон у невиконанні раніше досягнутих домовленостей щодо створення на півночі САР 30-кілометрової зони безпеки та повідомив про намір Анкари вирішити цю проблему військовим шляхом, передає “Анадолу”.

У ході анонсованої операції турецькі військові планують взяти під свій контроль Телль-Ріфат і Манбідж, а потім “звільнити від терористів (йдеться про курдські формування – ред.) та інші території”, пояснив Ердоган. “Подивимось, хто підтримує наші законні дії, а хто їм перешкоджає”, – додав турецький президент.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

В даний час Туреччина також проводить антитерористичну операцію у провінції Ширнак на південному сході країни, метою якої є ліквідація загрози тероризму у цій частині турецької держави. У ній задіяно понад півтисячі турецьких силовиків. Про плани розпочати нову військову операцію в Сирії Ердоган говорив у ході нещодавньої телефонної бесіди із президентом рф путіним. Турецький лідер зазначив главі Кремля, що обіцянки російської сторони щодо створення 30-кілометрової зони безпеки на півночі САР так і не були реалізовані.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »