У треку використано вокал Хливнюка з його популярного відео в Instagram, де він а капела співає на Софійській площі

Сингл «Hey, Hey, Rise Up» гурту Pink Floyd з вокалом Андрія Хливнюка опинилася на першому місці в чартах iTunes у 25 країнах світу. Про це повідомили на офіційній сторінці гурту «Бумбокс», передає DROBRO.

Серед країн – США, Великобританія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Канада, Польща, Чехія, Фінляндія, Греція, Італія, Литва, Люксембург, Мальта, Парагвай, Португалія, Нова Зеландія, Норвегія, Румунія, Словаччина, Південна Африка, Швеція Швейцарія.

«Враховуючи, що зібрані від релізу гроші йдуть в Україну, здається, все вийшло чудово. Величезна подяка Pink Floyd та особисто Девіду Гілмору», – додають учасники «Бумбокс».

Додамо, що це перша композиція легендарно колективу за останні 28 років. Девід Гілмор зібрав усіх музикантів, аби підтримати українців, які героїчно захищають країну від загарбників. У треку використано вокал Хливнюка з його популярного відео в Instagram, де він а капела співає на Софійській площі.

В описі відео зазначається, що пісня записана на підтримку народу України. Артисти також випустили кліп на Hey Hey Rise. У відео містяться кадри війни в Україні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »