У Києві помер маленький пацієнт лікарні “Охматдит”, який потрапив під російський ракетний удар

На другий день після російського ракетного удару по “Охматдиту” у Києві помер маленький пацієнт цієї лікарні. Сумними новинами поділився у Facebook міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, передає DROBRO.

“На жаль, маємо першу дитячу жертву серед пацієнтів, які перебували в “Охматдиті” під час терористичної атаки 8 липня”, – повідомив міністр.

Він уточнив, що в момент російського ракетного удару хлопчик був у тяжкому стані в реанімації “Охматдиту”. Після його екстрено перевезли до іншої лікарні столиці, проте, на жаль, дитина не пережила цього випробування. “Ніколи не пробачимо”, – написав Ляшко.

Контекст

Вранці 8 липня нелюди завдали прицільного ракетного удару по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві, яка спеціалізується на лікуванні тяжких захворювань, зокрема онкології. Медичний заклад отримав дуже серйозні ушкодження, він на даний момент може продовжувати роботу.

Внаслідок атаки того дня загинули 2 людини, понад півсотні отримали поранення. Маленьких пацієнтів лікарні, багато з яких перебували у тяжкому стані, довелося терміново розвозити іншими клініками Києва.

Від admin