Збірна команда спортсменів Дрогобицької територіальної громади взяла участь у міжнародному турнірі з ушу «15-th Spring Dragon Wushu Open International Tournament»

Як повідомляє DROBRO турнір з ушу «15-th Spring Dragon Wushu Open International Tournament» відбувся 10-15 квітня в м. Катандзаро (південь Італії). У змаганнях взяли участь близько 500 учасників з 15 країн Європи.

Спортсмени виступали в різних вікових категоріях, починаючи від 6 років, та в різних розділах: контактні поєдинки з легкого та повного контакту, поєдинки на мечах, спортивні комплекси формальних вправ з різними видами спортивної зброї, традиційні комплекси формальних вправ різних напрямків ушу, кунгфу, оздоровча гімнастика з елементами прикладної техніки.

Спортсмени дрогобицької збірної команди

• Кузьмич Максим,
  • Куницький Володимир
  • Супруненко Кирило

виступали у вікових категоріях «юнаки» та «юніори».

За результатами змагань Кузьмич Максим став переможцем в одному з розділів, а в другому розділі поступився спортсмену з Грузії, в результаті чого здобув 1-е місце та 2-ге місце.

Куницький Володимир виступав у трьох розділах стандартної програми, де став абсолютним чемпіоном, посівши 1-е місце у кожному розділі.

Супруненко Кирило, в категорії юнаки, посів два перших місця та одне 2-ге місце, поступившись спортсмену з Німеччини.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Виступ на міжнародних змаганнях такого рангу – це безцінний досвід, що надає спортсменам більше впевненості в собі, бажання тренуватися та проявляти себе, ставати сильнішими та більш мотивованими.

Вітаємо дрогобичан з успішними виступами та бажаємо нашим спортсменам подальших перемог.