Своєчасна виплата пенсій та допомог цього року буде одним із пріоритетів держави

Про це сьогодні на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує DROBRO із посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Мінімальна зарплата зросла на 6% із 6 700 грн до 7 100 грн. Іще одне її підвищення заплановано на весну. Прожитковий мінімум збільшився в середньому на 12%, до 2 920 грн. Мінімальна пенсія в Україні підвищилася з 2 093 грн до 2 361 грн. У планах індексація пенсій з 1 березня”, – нагадав прем’єр.

Він зазначив, що минулого року держава демонструвала зразкове виконання соціальних зобов’язань. У структурі видатків зведеного бюджету соцвиплати займали понад 12%.

“Цьогоріч це буде одним із наших пріоритетів. Пенсії та допомоги платитимемо вчасно. Є внутрішні ресурси, а також підтримка від наших партнерів”, – упевнений Шмигаль.

Нагадаємо, раніше міністерка соціальної політики Оксана Жолнович припустила, що в разі відсутності міжнародної фінансової допомоги індексація пенсій у 2024 році може не відбутися.

До того міністерка економіки Юлія Свириденко заявила, що уряд України може зіткнутися з перспективою затримки виплати пенсій і зарплат держслужбовцям, якщо міжнародні партнери не ухвалять рішення про виділення обіцяної фінансової допомоги найближчим часом.

Від admin