Українські партизани показали фотографії та відео, зняті на сопці на виїзді з Макіївки

Сьогодні, на День Соборності України, партизани встановили український прапор в одному з мікрорайонів Макіївки, міста під Донецьком, яке майже 10 останніх років окуповано російською армією, передає DROBRO.

Прапор майорить над сопкою, з якої проглядається велика автомагістраль на східній околиці населеного пункту. Фрагмент відео публікує телеграм-канал DroBro24. Знаючі місцевість стверджують, що точка встановлення – мікрорайон “Сонячний”, розташований у східній частині Макіївки. Користувачі соціальних мереж зазначають, що встановлення українського прапора у Макіївці має велике символічне значення. Це показує, що навіть у окупованих районах України люди продовжують боротися, незважаючи на погрози з боку окупаційної адміністрації росії.

Більш того, людьми на окупованій території проукраїнських позицій завдається удару по фундаменту російської пропаганди, яка стверджує, що мешканці окупованих районів Донецької та Луганської областей нібито виступають за рф.

Прапор України – це символ національної єдності та боротьби за свободу. Він є одним із найвідоміших символів України у світі.

Від admin