Папа Римський Франциск зустрівся у Римі з дружинами бійців полку “Азов” Дениса Прокопенка та Арсенія Федосюка, які боронять “Азовсталь”

Про розмови католицького священнослужителя з українками повідомляє італійське видання ANSA.

Катерина та Юлія нещодавно написали понтифіку про своїх чоловіків. Папа Франциск відповів на лист-звернення запрошенням на зустріч.

Жінки сподівалися, що це допоможе врятувати чоловіків.

Вони передали понтифіку два листи. Перший – від себе та предстоятеля УПЦ МП Онуфрія. А ще – останні фотографії з “Азовсталі”, передає DROBRO.

Понтифік розмовляв з ними майже п’ять хвилин, пише видання Corriere Della Sera. Під час розмови Юлія сказала, що Папа – це остання надія.

“Мій чоловік написав мені день тому, що навіть вода в техніці закінчується, і попросив мене пошукати статтю про те, як прожити якомога довше без води.

Я боюся його втратити, а також злюся на себе, бо нічого не можу зробити, це жах, що відбувається: “Азовсталь” виглядає як реаліті-шоу, і нам ніхто не допомагає, тому ми сподіваємося на Папу, він наш остання надія”, – зазначила вона.

Дружина командира полку “Азов” Катерина Прокопенко після завершення розмови сказала, що Папа обіцяв молитися за бійців “Азову” і зробить все можливе.

Нагадаємо, на початку травня Папа Франциск закликав відкрити евакуацію людей з Маріуполя, але не назвав агресора.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »