Наш Герой-трускавчанин Юрій Бунь був активним учасником захисту України під час АТО та надзвичайно уважним командуючим від початку агресивного нападу росії

Рівно рік тому, 21 червня, мужньо боронячи нашу землю загинув на Луганщині старший лейтенант, командир роти 1 МБ 2МР 24-тої бригади імені Короля Данила, а у цивільному житті найкращий син, внук, старший брат, наречений, вірний друг, трускавчанин Юрій Бунь.

Народився Герой України Юрій Бунь 6 травня 1998 року у місті Трускавець. Юрій завжди мріяв стати військовим, і після закінчення Трускавецької школи-гімназії №2 почав втілювати омріяне в реальність. Закінчив з відзнакою Національну академію сухопутних військ ім. П. Конашевича-Сагайдачного у Львові у званні старшого лейтенанта. За час тривалого навчання та здобування досвіду Юрій був нагороджений медаллю УБД та орденом «За мужність» 3-го ступеня.

Після закінченню вишу Юрій Бунь став не лише гордістю для батьків, родини, друзів та громади міста. Ним пишались та рівнялись на нього і військові побратими, що разом проходили службу на Луганщині у складі 24-тої ОМБр імені Короля Данила .

Наш Герой-трускавчанин Юрій Бунь був активним учасником захисту України під час АТО та надзвичайно уважним командуючим від початку агресивного нападу росії на Україну. Незадовго до загибелі йому присвоєно орден «За мужність 3-го ступеня».

Юрій Бунь назавжди залишиться в пам`яті всіх, хто його знав, молодим, усміхненим та життєрадісним.

Сьогодні о 19.00 в церкві святого пророка Іллі (УГКЦ) на вул. В. Стуса в м. Трускавці в річницю загибелі нашого трускавчанина-Героя Юрія Буня буде відслужено акафіст до Пресвятого Серця Ісусового та панахиду за ним.

Вічна пам`ять воїнові Юрію Буню та всім, хто поліг за волю та незалежність України.

Пам`ятаємо наших Героїв!

Від admin