Змагання проходили з 17 по 22 жовтня в м. Мюнхені, учасниками були понад дві тисячі спортсменів з 38-и країн світу

Про це повідомляє DROBRO з посиланням на пресслужбу БМР.

Це вже вдруге спортсмен здобуває золото на змаганнях такого рівня. Минулого року Остап став переможцем на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA 2022 серед молоді. На змаганнях світового рівня серед дорослих боксер виступив вперше. Попри те, що він був наймолодшим учасником у своїй ваговій категорії (70 кг), провівши чотири поєдинки, спортсмен впевнено переміг суперників Румунії, Німеччини, Італії, а у фінальному поєдинку здолав представника Данії.

Тренує спортсмена його брат Олег Павляк. Обидва боксери є вихованцями Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи.

Вітаємо Остапа з перемогою! Пишаємося неймовірним результатом і бажаємо далі йти тільки вперед, прославляти Борислав та всю Україну! Дякуємо тренеру Олегу Павляку за підготовку чемпіона!