втеча з Мордору

Московітський опозиційний політик Дмитро Гудков, проти якого на Московії відкрили кримінальну справу, виїхав із країни, зараз він перебуває в Києві

Як повідомляє DroBro про це сам Гудков повідомив у своєму телеграм-каналі.

За словами Гудкова, кілька близьких джерел із оточення адміністрації президента Московії повідомили йому: якщо він не залишить країну, то кримінальну справу продовжать аж до арешту.

«Якщо залишуся, дана санкція вирішити питання Гудкова будь-яким способом», – написав політик, підкресливши, що вважає справу, порушену проти нього, «висмоктаною з пальця» з метою не допустити опозиціонера до виборів в Держдуму Московії і «видавити з країни як мінімум до дня голосування».

«Сподіваюся, що з моїм від’їздом завзятість жандармів знизиться. Моє рішення підтримане рідними і близькими мені людьми, на адресу яких також надійшла серйозна інформація про загрози та ризики», – додав Гудков, не уточнивши, на який термін він поїхав.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *