Міністр оборони Олексій Резніков наголошує, що російський окупант остаточно перетворився на терористів, воюючи проти жінок та дітей, але буде розбитий

Як написав Резніков у Facebook: “10 днів 4 години 20 хвилин – 244. Україна бореться за увесь світ. Ми продовжуємо давати відсіч ворогу”.

Економіку країни переведено на військові рейки, рнондає DROBRO.

Заводи та фабрики продовжують роботу, виконують військове замовлення, ремонтують техніку, перетворюють військові трофеї на зброю. Щоб боротись країна повинна працювати, кожен на своєму місці. Якщо ви вимушені були евакуюватись – знайдіть роботу на новому місці – ваша допомога потрібна всюди, наголошує Резніков.

Українські війська також несуть втрати (кожне ім’я – не буде забуте, наголошує міністр), але ситуація на позиціях контрольована.

Ворог продовжує нести суттєві втрати. Поповнення сил противника буде все більше ускладнюватись, якість поповнення буде ще гіршою, вважає Резніков.

“Кремль остаточно відкинув спроби приховувати свої наміри – вони прийшли нищити нашу країну, нищити наш народ. В них нічого не вийде.

Вони ведуть війну з жінками та дітьми. Вони не перемогли воїнів, які захищають Харків – вони почали воювати з Харківським університетом. Росіяни – звичайні терористи. А терористи будуть знищені”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »