Американські ЗМІ повідомили, що на Донбасі окупанти розстріляли українців, які хотіли здатися в полон

Учора, 27 квітня, американський посланець з питань міжнародного правосуддя Бет Ван Шаак, посилаючись на свої джерела, заявила, що рашисти розстрілюють тих, хто хоче здатися. Новину опублікував на своїх сторінках ресурс The Hill.

Повідомляється, що інцидент стався у районі окупованого Донецька. Орки відмовилися ув’язнити українців, як того вимагає закон воєнного часу, а розстріляли їх на місці, передає DROBRO. За словами Шаака, закон воєнного часу забороняє страчувати комбатантів і цивільних, які отримали поранення або вирішили здатися добровільно в полон. Розстріли без суду та слідства лише розширюють список військових злочинів мордора на території України. Сюди варто віднести цілу низку випадків розстрілу мирних громадян на Півночі та Сході України, а також викрадення та зґвалтування дітей.

Більше про події тут DroBro7/24

Ван Шаак наголосила, що ерефія обов’язково відповість за всі свої злочини на території України. За її словами, з початку війни в Україні батьківщину залишили близько 5 млн. людей. При цьому рф всіляко блокує постачання гуманітарної допомоги до окупованих районів, а також забороняє залишати міста місцевим жителям.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »