Організатор замаху на відомого львівського бізнесмена Богдана Копитка отримав довічний термін ув’язнення

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Організатору призначено покарання у виді довічного позбавлення волі. Виконавцям – по 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, передає DROBRO.

«За публічного обвинувачення прокурорів Львівської обласної прокуратури трьох членів організованої групи визнано винними. Їх засуджено за фактами умисного вбивства трьох осіб, замаху на умисне вбивство чотирьох осіб, умисного пошкодження майна, а також придбання, зберігання, передача вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу (п. п. 1, 5, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 15, п. п. 1, 5, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 263 КК України)», – йдеться у повідомленні Львівської обласної прокуратури.

Йдеться про відомого львівського бізнесмена Богдана Копитка, замах на якого стався у серпні 2016 року у Старому Селі. У результаті загинули три його охоронці, сам бізнесмен залишився живим.

«Прокурори довели, що у 2016 році обвинувачений запланував вбивство львівського бізнесмена, доручивши його виконання двом чоловікам за грошову винагороду.

Реалізація схеми полягала у підриві авто, в якому рухатиметься замовлений чоловік, в разі необхідності – застосувати вогнепальну зброю.

Однак фігуранти прорахувались та передчасно здетонували протитанкові міни, які були попередньо встановлені під асфальт, і підірвали кортежний автомобіль з охоронцями підприємця, а не його самого. Потім вони розстріляли цей транспортний засіб.

Внаслідок чого троє людей отримали вогнепальні ушкодження та померли на місці, одному чоловіку вдалось вціліти.

Сам же бізнесмен на той момент їхав позаду в іншому автомобілі, який лишився неушкодженим та зміг втекти з місця події», – йдеться у повідомленні.

До набрання вироком законної сили обвинувачені перебуватимуть під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ НП у Львівській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України та УКР ГУ НП у Львівській області.

Від admin