В ночі в окупованому Севастополі було знищено тральщик Чорноморського флоту рф “Килимок”

У ніч проти 19 травня в окупованому Севастополі було проведено операцію зі знищення ще одного військового корабля Чорноморського флоту рашистів. Ліквідовано тральщик 266-М “Ковровець”, який був прийнятий на озброєння ще за СРСР у 1974 році, передає DROBRO.

Про знищення борту повідомили офіційно Військово-морські сили ЗСУ. Жителі Севастополя вночі писали про серйозні вибухи у районі Інженерної бухти. Тоді ж з’явилися чутки про кілька прильотів військового корабля рашистів, який після падіння сильно димів. Інформація отримала підтвердження. “Сьогодні вночі Сили оборони України знищили морський тральщик ЧФ рф проекту 266-М “Килимок””, – повідомила служба зі зв’язків із громадськістю Командування ВМС ЗСУ. Про долю екіпажу інформації зараз немає.

Що відомо про “Ковровець”:

“Ковровець” – тральщик проекту 266-М. Його головне завдання – пошук та знищення морських мін. Водотоннажність корабля становить 500 тонн. Це 61-метровий корабель, який може розвивати швидкість до 16 вузлів (близько 30 км/год). Екіпаж налічує 50 осіб. Лохань озброєний артилерійською установкою АК-306 калібру 30 мм, а також двома кулеметами калібру 12,7 мм. Він також оснащений тральним обладнанням для пошуку мін, гідроакустичною станцією та системою радіоелектронної боротьби. Корито було прийняте на озброєння Чорноморського флоту Московії 30 грудня 1974 року.

Від admin