Тарас Кучма та Павло Цвігун побували з робочим візитом у Дніпрі

Тарас Кучма та Павло Цвігун побували з робочим візитом у Дніпрі

Голова Дрогобицької громади Тарас Кучма, спільно з радником та депутатом міськради Павлом Цвігуном, відвідали з робочим візитом місто Дніпро, – на запрошення міського голови Дніпра Бориса Філатова, передає DroBro.

Делегація Дрогобича оглянула проекти революційних перетворень, які були реалізовані в житлово-комунальній та культурній сферах Дніпра та сфері управління містом. Окремої уваги, за словами посадовців, – вартий дух патріотизму, яким наскрізь просякнуте це місто.

Те, що ми побачили в Дніпрі, – перевернуло нашу свідомість. Сьогодні Дніпро – це справжня перлина східної України, успішне, сучасне місто з українською душею. Патріотизм тут просто зашкалює. На кожному кроці. Вони ближчі до фронту, вони продовжують переживати цю війну, в той час як наші люди, на жаль, збайдужіли і забули, що війна в нашій країні триває… – наголосив міський голова Тарас Кучма.

У межах візиту представники Дрогобицької громади зустрілися з міським головою Дніпра Борисом Філатовим та поспілкувались з ним на теми нових підходів у сфері управління містом. У якості подарунку дніпровцям посадовці привезли символічної дрогобицької солі.

З метою продовження співпраці між містами, – на весну планується візит дніпровської молоді, яка ділитиметься досвідом своїх проектів та перейматиме досвід у дрогобицьких колег – Дитячого парламенту та Молодіжної ради.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »