привітання

Впродовж 11-12 вересня у Бориславі пройшли святкування 634 Дня уродин міста

Спільно із головами сусідніх громад, міжнародними партнерами, підприємцями та гостями, на офіційній частині у вузькому колі друзів та побратимів міста нафтовиків, побував і міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Очільник громади привітав місто сусід із уродинами та побажав подальшого розвитку.

Ми раді, коли місто-сусід розвивається, чого і бажаємо як очільнику, так і усім його мешканцям! Нехай місто чорного золота продовжує усі започатковані позитивні зміни. Адже в останні роки ви суттєво підтягнули туризм та інші галузі. Радіємо вашим перемогам і тішимося з того, що маємо неподалік такі потужні громади, як Борислав, – зазначив у вітальному слові Тарас Кучма.

Додамо, у рамках святкування Дня міста Борислава відбувся ряд заходів, серед яких спортивні змагання, чемпіонат з раллі, перегляд кінофільмів, розважальні заходи для дітей, виставки, майстер-класи, хореографічні та музичні виступи.

На завершення урочистостей пройшов святковий концерт за участю відомих українських артистів та гуртів. Серед них — Всюдисвоя (Уляна Малиняк), Ростислав Кушина, PATSYKI Z FRANEKA та KALUSH.

Також 12 вересня, до Дня міста Борислава у центральній частині парку була представлена арт-зона.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *