Американські ЗМІ змогли знайти нові докази розстрілу російськими окупантами 8 українців у Бучі

На початку березня у вже окупованій Бучі російські війська стали творити звірства, вбиваючи та розстрілюючи мирних громадян. Одна з трагічних подій сталася на вулиці Яблонській, 144. Кадри з цього місця облетіли всю мережу наприкінці березня, коли ЗСУ звільнили Бучу від окупантів, передає DROBRO.

Вчора, 19 травня, журналісти The New York Times виклали до Мережі кадри від 3 та 4 березня з Бучі. ЗМІ вдалося ідентифікувати тіла всіх 8 чоловіків, які були виявлені у дворі будинку на вулиці Яблонській, 144.

На фото: Анатолій Приходько, Андрій Матвійчук, Андрій Вербовий, Денис Руденко, Андрій Дворніков, Святослав Туровський, Валерій Котенко та Віталій Карпенко.

Відеокамера з одного з будинків, поруч із Яблонською, показала, що чоловіків було розстріляно в перший день окупації. На відео можна побачити ворожу техніку: БМД-2, БМД-3 та БМД-4. Окупанти ходять від дому до будинку, проводячи обшуки. Будинок на Яблонській, 144 вони перетворили як на базу, так і на госпіталь. Неподалік будинку був імпровізований блокпост, на якому чергували Іван Скіба та ще п’ять людей. Чоловіки були озброєні гвинтівками та гранатами. Дізнавшись, що росіяни у Бучі, вони розійшлися по домівках. Окупанти знайшли всіх в одному будинку і забрали з собою, включаючи власника. Усього 9 осіб.

Усіх полонених перевірили на наявність патріотичних тату. Після цього відвели на базу. Інформацією із журналістами поділився Скіба, а також ще 7 мешканців Бучі. За їхніми словами, у всіх полонених на головах були зав’язані сорочки. Окупанти змусили всіх стати навколішки. Першими вбили Карпенка. Одного вони відпустили, а Скіба зазнав поранення в бік. Тіла вбитих винесли надвір і вони там пролежали майже місяць.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »