У Курганській області швидко погіршується ситуація у зв’язку з повінню, низка населених пунктів затоплено

Поки Оренбурзька область намагається оговтатися від аномальної повені, вода прийшла до Кургану. У регіоні швидко зростає рівень води у річці Тобол, кілька населених пунктів уже затоплено. Голова Курганської області Вадим Шумков закликав місцеве населення терміново евакуюватись, передає DROBRO.

Рівень води в Тоболі лише за ніч зріс більше ніж на півметра, перевищивши 5 метрів. Коли буде подолано позначку 6 метрів, почнеться затоплення лівобережної частини області. Імовірно, це може розпочатися вже найближчим часом.

“Течія помітно посилюється. Вода пішла на місто (Курган – ред.)”, – написав Шумков. Він запевнив, що ситуація лише погіршуватиметься. Вода надходить у населені пункти надто швидко. “Ідіть негайно, інакше можете не встигнути”, – закликав губернатор російської області. Вода вже знесла своїм шляхом кілька мостів на річці Тобол. У регіоні запровадимо режим надзвичайної ситуації.

За останніми даними, із затоплених населених пунктів евакуйовано понад 7 тисяч осіб. У зоні потенційного затоплення мешкають десятки тисяч людей. Нагадаємо, що на початку квітня повінь сталася в Оренбурзькій області, коли на річці Урал зруйнувалася насипна дамба вартістю 1 млрд рублів. Рівень води сягнув 12 метрів. Затопленими виявилися Оренбург, Орськ та ще десятки міст та сіл.

Від admin