Розвідувальний безпілотник Gekata

Відслідковує до 200 цілей у режимі онлайн: у небо піднявся безпілотник Gekata

Український розвідувальний безпілотник Gekata, створений компанією “Інфозахист” наприкінці грудня, вперше піднявся у небо, gthtlf’ DroBro.

Дрон був створений на базі безпілотника PD-2 від компанії Ukrspecsystems. При цьому він здатний одночасно відслідковувати до 200 цілей у реальному часі та керувати 6 дронами. Джерело повідомляє, що вперше безпілотник був представлений широкому загалу в 2021 році в рамках виставки “Зброя та безпека”, інформує Defense Express.

Головне завдання розвідувального дрону – виявляти цілі радіовипромінювання на відстані до 100 км. Перший тестовий політ пройшов 27 грудня на аеродромі під Києвом. Інженери та конструктори тестували час польоту та технічні характеристики дрону. З собою він несе контейнер вагою 10 кг, де знаходиться обладнання для ведення розвідки.

Розвідувальний безпілотник Gekata

Розвідувальний безпілотник Gekata

З наземної станції керування одночасно можна управляти 6 безпілотниками. Щоб цілодобово моніторити ситуацію в небі, має бути три дрони Gekata. Розробники зробили все для того, щоб дрон передавав актуальну інформацію 24 години на добу. Безпілотник без проблем зможе виявити ворожі дрони, літаки, радіостанції, ЗРК та РЛС та контрбатарейні радари.

Розвідувальний безпілотник Gekata

Розвідувальний безпілотник Gekata

А ось український дрон відстежити буде проблематично через його компактні розміри: безпілотник не залишає радіосліду. У небі безпілотник може бути до 10 годин і працювати на висоті до 5 км. Ще дрон має VTOL-варіант, який завдяки двом додатковим секціям може вертикально злітати та сідати.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »