велоспорт

5-9 серпня цього року в місті Київ проводився чемпіонат України на треку серед юніорів

Вихованець спеціалізованої дитячо – юнацької школи олімпійського резерву з велоспорту “Медик” Богдан Бориславський (студент1 курсу факультету фізичного виховання ДДПУ імені Івана Франка) виборов 2 бронзові медалі у груповій гонці по очках та у груповій гонці (темпо).

Дуже нас потішило те, що Богдан Бориславський підтвердив хороший здобуток дрогобицьких велосипедистів ставши чемпіоном України у багатоденній гонці на шосе серед юніорів, що проводилась у м. Біла Церква 11-15 серпня 2021 року.

Особливо приємно те, що дрогобичанин зумів випередити спортсменів із всіх найбільших міст України, які використовують кращий інвентар та мають значно краще фінансове забезпечення.

велоспорт

Також слід відзначити те, що 4-те місце зайняв Віталій Буштин ( студент 3 курсу коледжу нафти та газу). Велика подяка тренерам школи особливо старшому тренеру- викладачу Володимиру Мироновичу Савчину.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *