санкції

Німеччина відмовляється обслуговувати двигуни кораблів російського флоту – кільце санкцій стискається

У Росії почалися серйозні проблеми з Німеччиною у сфері військово-промислового співробітництва. Без обслуговування залишилися кораблі російського флоту. Про це повідомив російським ЗМІ на брифінгу глава російської державної Об’єднаної суднобудівної корпорації (ОСК) Олексій Рахманов, передає DroBro.

Кільце санкцій навколо Росії стискається. У “чорному списку” Заходу виявився, в тому числі, ОСК, до складу якого входять 40 суднобудівних і ремонтних підприємств РФ. Рахманов зазначив, що проблеми з санкціями з роками тільки множаться. Західні компанії відмовляються співпрацювати з Росією, що дуже болісно позначається на стані російського флоту.

“Проблема наростає з кожним днем”, – розповів глава ОСК.

Він зазначив, що недавно якась німецька компанія, яка надала двигуни для пароплава ВМФ РФ, почала “відкличну кампанію”. Німецькі експерти вже 5 місяців відмовляються їхати в РФ для установки поставлених моторів.

Раніше від військово-промислового співробітництва з РФ відмовилася Норвегія. Її уряд в березні заблокувало поставки силових установок для російських кораблів, а також угоду з купівлі Росією заводу Bergen Engines, який спеціалізується на будівництві корабельних двигунів.

РФ так і не вдалося отримати доступ до західних технологій в даній сфері. Примітно, що, згідно з офіційними даними, більше третини передових технологій, які використовувала РФ у виробництві, вона отримувала за кордоном. Через санкції доступ до них був закритий, що стало важким ударом для російського ВПК.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *