Підтримка руху України до ЄС та сприяння відновленню територіальної цілісності нашої держави – це окремий пункт Коаліційної угоди нового уряду Німеччини

Про це повідомляє DroBro із посиланням на “Європейську правду”.

У коаліційній угоді йдеться про спільну роботу з ЄС та його державами-членами над подальшим розвитком “Східного партнерства”.

“Такі держави, як Україна, Молдова та Грузія, які прагнуть членства в ЄС, повинні отримати можливість наближатися (до цього) шляхом послідовних реформ у сфері верховенства права та ринкової економіки”, – йдеться в документі.

Щодо співпраці з Україною конкретно прописано окремі аспекти, зокрема, в галузі енергетики: “Ми прагнемо поглибити енергетичне партнерство з Україною, маючи великі амбіції у сферах відновлюваної енергії, виробництва зеленого водню, енергоефективності та скорочення викидів CO2”.

Соціал-демократ Олаф Шольц, який очолив майбутній уряд, погодив на чолі зовнішньополітичного відомства солідера партії “Зелених” Анналену Бербок. Саме від неї багато в чому залежатиме політика Німеччини щодо України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »