В Україні хочуть відродити мопедний бренд "Карпати"

Як стало відомо AUTO-Consulting, український стартап Delfast веде розробку електричного байка, стилізованого під раніше популярний мотік “Карпати”

Однак, у світлі сучасних тенденцій, його хочуть зробити з електричним приводом і на сучасній агрегатній базі.

Як інформує DroBro, стартап “Delfast” став відомий завдяки своєму електровелосипеду, який має неймовірну дальність пробігу на одній зарядці (321-380 км). Минулого року Delfast здивував усіх досить гучною заявою щодо розробки електричного мотоцикла під відродженим брендом “Дніпро”. А до цього до стартапу перейшли всі права на торгову марку “Дніпро” легендарних київських мотоциклів.

Проте, за інформацією AUTO-Consulting, у портфелі Delfast виявились і права на марку “Карпати”. І на неї у підприємців також є свої плани.

Наразі розробляється компактний електровелосипед, стилізований під легендарні українські мопеди “Карпати”. Він отримає колеса 16′, замість 19′ на нинішній моделі електровелосипеда, високе кермо, коротку базу та сідло, у стилістиці мопедів. У такому образі електромопед “Карпати”, який все ж таки збереже і педальний привід, отримає уніфікацію з існуючою моделлю Delfast Top 3,0 і буде орієнтований на іншу аудиторію споживачів.

Головним ринком збуту для електро-“Карпат” бачать США.

З технічних характеристик відомо, що електромопед отримає двигун 3,5-4 кВт. “Карпати” отримають дуже яскраве забарвлення та виділятимуться у дорожньому потоці, як і колись їхні попередники. А от виготовлятимуть “Карпати” вже не у Львові (ЛМЗ), як колись, а на іншому підприємстві. Назва його поки що не розкривається.

Детальніше про концепцію електричних “Карпат” – дивіться у цьому відео:

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »