Натовпи мігрантів з Білорусі готуються до штурму кордону з Польщею

Великий натовп мігрантів з боку Білорусі готується до штурму кордону з Польщею, озброєний палками і камінням

Величезний натовп біженців прямує до білорусько-польського кордону. У соціальних мережах з’явилися кадри, зняті вранці в понеділок на камери мобільних телефонів очевидців.

Як повідомляє DroBro декілька сотень мігрантів організованою колоною рухаються до прикордонного переходу “Брузги” (Гродненська область). Мігранти мають при собі намети та теплі речі, рухаючись уздовж автомобільних магістралей та лісових масивів у бік кордону з Польщею.

На відео можна побачити людей у ​​формі, які супроводжують групу біженців. Раніше журналісти з’ясували, що мігрантів супроводжують білоруські військові та співробітники спецслужб, які допомагають нелегалам подолати кордон.

Більше того, напередодні у Польщі опублікували відео, як нелегали кидають каміння та ламають паркан на кордоні з Білоруссю. Відео інцидентів на польсько-білоруському кордоні у Twitter опублікували Міноборони та прикордонна служба Польщі.

“Група мігрантів, молодих хлопців, у присутності хоча б одного білоруса сьогодні напала на наші пости”, – зазначено у повідомленні польської влади.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »