Північноатлантичний альянс у рамках зміцнення східного флангу посилить ППО на кордоні з Московією

Союзники НАТО зміцнюють протиповітряну оборону на кордоні з Московією на фоні вторгнення ракет і дронів варварів у повітряний простір країн-членів Альянсу, передає DROBRO.

Як повідомляють в оборонному відомстві Литви, Нідерланди цього літа розмістять на кілька тижнів на території республіки комплекси Patriot. Нідерландський підрозділ проходитиме навчання спільно з військовослужбовцями литовської армії, уточнили в Міноборони.

За словами міністра оборони Литви Лаурінаса Кащюнаса, розгортання ЗРК Patriot на території республіки, а також спільні тренування військових підрозділів двох країн мають велике значення для безпеки балтійських держав. Цей крок робить внесок у зміцнення співпраці у сфері ППО.

У рамках майбутніх маневрів військові відпрацюють переміщення систем та підрозділів ППО у максимально стислий термін. Нещодавно президент Литви Гітанас Науседа виступив за розміщення військових баз НАТО біля кордонів варварів на постійній основі. За словами литовського лідера, такий крок став би найкращим засобом стримування, інакше у Кремлі можуть отримати сигнал про вразливість Заходу.

Зазначимо, перекидання ЗРК Patriot до кордону з дикунами буде здійснено на фоні недавнього вторгнення ракети у повітряний простір Польщі. Крім того, відомо, що напередодні у Румунії на фермі поблизу українського кордону знайшли фрагменти безпілотника московитів.

За інформацією румунських ЗМІ, перед падінням дрон пролетів 23 км над територією Румунії. Кратер, що утворився внаслідок падіння БПЛА, має діаметр близько чотирьох метрів, його можна побачити з повітря.

Від admin