Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що Північноатлантичний альянс НАТО продовжить надавати Україні військову допомогу стільки, скільки буде необхідно

Про це Столтенберґ сказав на пресконференції, передає DROBRO.

«Ми повинні продовжувати надавати зброю Україні. Союзники по НАТО будуть продовжувати постачати зброю в Україну стільки, скільки це буде необхідно. Це надзвичайно важливо, тому що Україна бореться на війні за свободу, за демократію, за наші спільні цінності», – сказав він.

За словами Столтенберґа, рашисти продовжують шукати воєнного рішення конфлікту в Україні.

«Це добре, що перемовини відбуваються, але наразі ми не бачили реальної зміни головної російської цілі, яка полягає у тому, аби отримати результат конфлікту воєнним шляхом. Вони продовжують шукати воєнного рішення, відтак ми повинні бути готовими продовжувати надавати військову допомогу України», – заявив Столтенберґ.

Він також нагадав, що країни НАТО підтримували Збройні сили України протягом останніх років, що передбачало навчання, надання зброї та обладнання.

«Це допомогло зробити українську армію сильнішою та краще тренованою, ніж будь-коли раніше. Але, звісно, передусім саме хоробрість і відданість українських солдат, чоловіків і жінок в уніформі, допомогла їм чинити опір вторгненню російських сил. І саме ця хоробрість і відданість вразили та надихнули весь світ», – наголосив генсек.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »