Постачання Заходом озброєння Україні в Кремлі сприйняли дуже болісно

Захід проігнорував погрози Кремля та нарощує постачання передового озброєння Україні, яка бореться з російською агресією. Це дуже турбує Кремль. З полум’яною промовою виступила представниця путінського режиму, офіційний речник МЗС росії Машка Кокс. В ефірі пропагандистського телеканалу “росія 1” представниця країни-агресора вимагала мирних домовленостей, повідомляє DROBRO. Потвора визнала, що, незважаючи на загрози Кремля, постачання в Україну західного озброєння набувають масового характеру.

“Мені здається, вони, ніби закусивши вудила, просто змагаються, хто більше поставить озброєння і всього того, з чого можна вбивати, в Україну!” “Якщо за мир, треба стимулювати переговори, а не постачання озброєння”, – заявила мразина.

Відео нЕлюда, якщо тверді нерви, можна переглянути тут 👉 DroBro7/24

Примітно, що 27 грудня російський диктатор путін публічно пригрозив. “блискавичним ударом” країнам, які допомагають Україні протистояти російській агресії. “Якщо хтось має намір втрутитися у події, що відбуваються з боку, наша відповідь на зустрічні удари буде блискавичною і швидкою. У нас є всі інструменти… Ми ними хвалитися не будемо, ми їх використовуватимемо”, – погрожував агресор.

Його слова були проігноровані. Через добу Конгрес Сполучених Штатів ухвалив історичне рішення про ленд-ліз для України. Експерти впевнені, що постачання найсучаснішого західного озброєння допоможуть українській армії остаточно розгромити окупаційні війська РФ.Сам факт того, що Захарова та Путін вже публічно говорять про мирні домовленості, є свідченням поразки мордора.

Війну з Україною Кремль, вочевидь, програв.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »