Поліцейський, на якого вчинили напад, встиг перед смертю поранити старшого із затриманих батька, але він не потребує госпіталізації

Про це повідомила речниця Нацполіції Олена Бережна в ефірі телемарафону, передає DROBRO.

“Вони перебували в покинутій будівлі, мали намір поїхати за межі України, залишити державу. Щодо причин нападу на поліцейських, вони кажуть, що вони перевозили бойові гранати і нібито це стало причиною. Але як це було насправді, встановить слідство, коли буде знайдено. ці речові докази”.

Бережна уточнила, що поліцейський, на якого вчинили напад, встиг перед смертю поранити старшого із затриманих батька, але він не потребує госпіталізації. У Нацполіції зазначили, що разом із співробітниками СБУ перевіряють причетність затриманих до діяльності диверсійно-розвідувальних груп.

Розслідування проводиться у рамках відкритих кримінальних проваджень: за ст. 348 Кримінального кодексу України – Вбивство чи замах на вбивство працівника правоохоронного органу згідно з виконанням цим працівником службових обов’язків та ч.1 ст. 263 – Незаконне поводження зі зброєю, бойовими запасами або вибуховими речовинами.

Від admin