Українська армія на Авдіївському напрямку влаштувала розгром російським окупантам під час їхнього штурму

Українська армія влаштувала справжній розгром російським підрозділам, які спробували піти на штурм позицій ЗСУ під Авдіївкою в районі села Тоненьке. У соціальних мережах з’явилися фотографії, у яких наслідки невдалого російського штурму, передає DROBRO.

OSINT-аналітики змогли ідентифікувати сумарно кілька десятків одиниць знищеної російської бронетехніки, розкиданої по обидва боки невеликої ділянки дороги. Ворога вдалося розбити воїнам 25-ї Січеславської бригади десантно-штурмових військ. На опублікованих фотографіях вдалося ідентифікувати 36 підбитих танків та 12 БМП.

Український піхотинець Kriegsforscher на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter розповів подробиці бою, під час якого ворог вирішив піти у прорив, проте зазнали фіаско.

“Це найбільша кількість броні, використана за один наступ з початку війни. Було знищено 12 танків та 8 БМП. Чисте божевілля. Ворог використав 6-й танковий полк 90-ї танкової дивізії. Справа в тому, що, за доктриною, елементи таких дивізій повинні розвивати успіх після того, як механізованим частинам вдасться прорвати позиції противника.

Від admin