Німецьке видання Bild “поставило хрест” на рекламі Путіна у Німеччині

Найбільша німецька газета Bild виступила з принциповою позицією щодо реклами російського монополіста компанії “Газпром” у ФРН: видання прийняло рішення закривати лого “Газпрому” на ігровій формі футбольного клубу “Шальке 04” (російська компанія є офіційним спонсором даної команди) і розміщувати зверху призив “Свободу Україні”, передає DROBRO.

В опублікованому в газеті матеріалі йдеться про те, що видання “ставить хрест” на рекламі президента РФ Путіна, який продовжує свою агресію щодо України. Журналісти обурені, що логотипи російського монополіста доводиться спостерігати під час поєдинків Ліги чемпіонів, доки російські війська здійснюють своє вторгнення на українську територію.

Крім того, видання вимагає від УЄФА забрати у Санкт-Петербурга право проводити фінал Ліги чемпіонів сезону 2021/2022 і наголошує: диктатори завжди використовують спорт як хороший фон для своїх брудних справ.

З аналогічною позицією виступили кілька депутатів Європейського парламенту. Вони написали листа президенту УЄФА Олександру Чеферіну, в якому зажадали про нього перенести фінал ЛЧ із Санкт-Петербурга і розірвати контракт із “Газпромом”.

В УЄФА поки що пішли від прямої відповіді на пропозицію європарламентаріїв, але заявили, що “уважно стежитимуть за розвитком ситуації”. Зазначимо, що російський енергетичний гігант “Газпром” з 2012 року є офіційним спонсором Ліги чемпіонів, найпрестижнішого клубного турніру в Європі. Реклама російського монополіста рясніє на стадіонах, що приймають матчі ЛЧ, а також під час телевізійних трансляцій турніру.

Співпраця компанії з німецьким футбольним клубом “Шальке 04” із міста Гельзенкірхен розпочато ще раніше – з 2007 року.

Від admin