Лайнер, на якому евакуюють терориста №1 у разі небезпеки, здійснює прольоти над столицею мордора вже кілька днів

Спеціально переобладнаний “Іл-80” є літаком терориста путіна, його ще називають “Летючий Кремль”. Він призначений для управління країною з повітря у разі ядерного удару землі. Telegram-канал “DroBro7/24” оприлюднює відео.

Як інформує DROBRO востаннє “Летючий Кремль” піднімали у небо 2010 року в День Перемоги. Через 12 років він знову почав здійснювати польоти нібито для участі в параді, але експерти припускають, що окурок посилає сигнал Заходу.

Як пояснив український військовий експерт генерал-майор СБУ Віктор Ягун, на тлі поразки рашистів в Україні Кремлю залишається лише вішати локшину своєму стаду про те, що влада “могуча” і може її захистити.

“Все, що залишається говорити терористу своїм зомбакам, це ось, власне, що ми можемо, що у нас є де захиститися і, якщо вас не захистимо, я точно залишуся живим і далі вами керуватиму тільки тепер з літака”, – прокоментував Ягун. нову появу в небі “Летючого Кремля”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »