Захід почав готуватися до розпаду росії, не чекаючи, що режим Путіна виявиться настільки крихким і швидко дасть тріщину

Країни Заходу готуються до розпаду росії, який може статися будь-якої миті. Імовірність цього різко зросла після спроби державного перевороту з боку Пригожина та його приватної військової компанії, яка лише за кілька годин захопила два великі міста та впритул підійшла до москви, передає DROBRO.

Британське видання Times повідомляє, що Великобританія отримала попередження будь-якої миті бути готовою до раптового розпаду росії після невдалої спроби перевороту. У матеріалі зазначається, що Захід активно спостерігає за тим, що відбувається на болоті, при цьому для багатьох стало великою несподіванкою, наскільки слабкий і старий режим путіна, який ще недавно здавався міцним.

Державний секретар Сполучених Штатів Блінкен заявив, що повстання Пригожина продемонструвало “реальні тріщини” в режимі путіна і “підняло глибокі питання”. Водночас оглядачі зазначають, що за добу путін зробив величезний крок у бік закінчення свого правління, показавши слабкість. Із сильного лідера, який раніше обіцяв роzіянам “мочити терористів у сортирі”, він перетворився на главу країни, яка перебуває на межі розвалу та революції.

Від admin