Погода до кінця першої декади вересня буде не теплою, але й переважно сухою

Незважаючи на прихід вересня, літо не поспішає залишати українців. Наступного тижня у країні очікується тепла та переважно суха погода, місцями буде справжня літня спека, передає DROBRO. Таким прогнозом поділився синоптик Ігор Кібальчич, повідомляє Meteoprog.

Високі температурні показники та мала кількість опадів забезпечить антициклонний тип атмосферної циркуляції, який встановиться над більшою частиною Східної та Центральної Європи. Високі температурні показники та вкрай мала кількість опадів сприяють розвитку посухи та збереженню найвищого рівня пожежної небезпеки в лісах, попереджає синоптик.

Найспекотніше буде у південних, східних областях та Приазов’ї, де стовпчики термометрів в окремі дні досягнуть +32 градусів. У перший день нового тижня, у понеділок, 4 вересня, опади у вигляді грозових дощів можливі лише у західних, східних та Київській областях. На решті території країни сухо.

Температура повітря в нічний час доби становитиме +13…18, вдень +26…31, на заході та півночі +18…23.

Атмосферний тиск почне поступово падати лише наступними вихідними, проте вплив антициклону збережеться, тому очікується продовження сонячної погоди у більшості регіонів України. 9-10 вересня температура повітря вночі буде в межах +10…15, вдень +24…29.

У свою чергу синоптики Укргідрометцентру повідомляють, що короткочасні дощі у понеділок, 4 вересня, пройдуть у більшості західних, Вінницькій, Житомирській, місцями Київської, Черкаської та Одеської областях, на півдні, сході та Дніпропетровщині.

Стовпчики термометрів вночі виявляться в межах +11…16, на півдні та південному сході до +19, вдень +24…29, у західних, північних регіонах, а також у Вінницькій області +19…24.

Від admin