23 травня вся Україна відзначає День Героїв – день пам’яті тих українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України

Сьогодні, це свято — це не лише данина пам’яті полеглим Героям минувшини, а й день шани новітнім Героям, які мужньо боронять українські кордони від одвічного ворога, пише DROBRO.

З нагоди Дня Героїв у Дрогобицькій громаді відбувається чимало заходів до яких, зокрема залучені і навчальні заклади міста та громади. Так на території Храму Дрогобицьких священномучеників по Євгена Коновальця відбулось кілька спортивних заходів, приурочених Дню Героїв, серед яких — відкритий чемпіонат з футболу та міський турнір з настільного тенісу.

Футбольні змагання проходили у два етапи — відбірний та фінальний, в яких взяло участь близько дев’яти команд навчальних закладів.

Відтак, перемогу у турнірі здобула команда Гімназії №10. Почесне друге місце у змаганнях зайняла команда Ліцею №4, а спортсмени Ліцею №1 вибороли призове третє місце.

Привітав та вручив командам медалі і кубки отець Іван Паньків (настоятель Храму), міський голова Дрогобича та директорка Гімназії №10 Наталія Харитонова.

Більше ФОТО в нашому ТК DroBro7/24 (Підписуйтесь на наш Телеграм канал і не пропустите нічого цікавого)

Одночасно із фінальною грою у стінах Гімназії №10 пройшов міський історико-пізнавальний конкурс «Ми — українці! Це — наші Герої!», на якому перемогу здобув Ліцей №16 імені Юрія Дрогобича.

Посадовці та отець Іван привітали учасників тематичного конкурсу та побажали командам успіху, високих здобутків та перемог.