Після удару HIMARS по військовому ешелону ерефії у Брилівці в окупантів пролунав ще один вибух на залізничній станції Каланчак

На Херсонщині у рашистів перекидання військової техніки залізничними шляхами супроводжується “бавовною”. Українські розвідники розповіли, як загарбники приховували розвантаження військової техніки на станції Каланчак, але їхню роботу різко і несподівано було перервано, передає DROBRO.

Подробиці оприлюднено на Телеграм-каналі ГУР. Окупанти на Херсонщині не хотіли повторення атаки ЗСУ під час розвантаження військового поїзда, як це було в Брилівці в ніч на 30 липня, і зробили кроки по маскуванню.

1 серпня окупанти застосували потужні засоби задимлення, приховуючи свою діяльність навколо ешелону з військовою технікою, який на день раніше прибув на залізничну станцію Каланчак. Військових злочинців і тут спіткала невдача, цього разу з власної дибільності. Окупанти, що знову запанікували, бігли врозтіч.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

“У районі проведення робіт пролунав вибух. Точно визначити його природу не вдалося через щільну димову завісу. Втім, відразу після вибуху ешелон без попередження почав рух у напрямку Криму”, – повідомляють у ГУР.

Наголошується, що окупанти випадково підірвали власний потяг. Невміле створення димової завіси зіграло проти них.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin