Незабаром на болотах збираються запустити так званий “закритий” Інтернет, яким можна буде користуватися виключно персональним ідентифікатором

Кремль все-таки вирішив повністю занурити громадян ерефії у спосіб життя, описаний у “Скотному дворі” Орвелла. Цього разу російські чиновники вирішили реалізувати заповідь “Свобода – це рабство”, щоб позбавити росіян можливості користуватись Інтернетом у звичному режимі, передає DROBRO.

За словами заступника голови комітету Держдуми з інформполітики, ІТ та зв’язку Андрія Свинцова, незабаром доступ до Інтернету в рф буде можливий за персональним ідентифікатором, прив’язаним до основного документа. Жодна людина нібито не зможе підключитися до Мережі за умови активованого інструменту підміни IP-адрес.

Крім того, не буде доступу до іноземних сайтів – лише російські, схвалені урядом. Свинцов запевняє, що звичайний Інтернет росіянам відключати не будуть – він продовжуватиме працювати нарівні з нововведенням. Однак цим словам неможливо вірити, оскільки лише 5 червня держдума рф спростовувала всі чутки про запуск такої закритої Мережі.

До речі, політик не заперечує, що “безпечний” Інтернет потрібний Кремлю, щоб мати можливість відстежувати кожного користувача.

Від admin